اختصاصی

فرجی‌دانا دلیل انتصابات توفیقی و میلی‌منفرد را اعلام کرد: نمی‌خواستیم در وزارت علوم رکود ایجاد شود

چقدر این مطلب مفید ، جالب ، کاربردی بود؟
ضعیفمتوسطخوبخیلی خوبعالی (No Ratings Yet)
Loading...Loading...
اشتراک گذاری
Share

فرجی‌دانا دلیل انتصابات توفیقی و میلی‌منفرد را اعلام کرد: نمی‌خواستیم در وزارت علوم رکود ایجاد شود

جامعه > آموزش – وزیر علوم دلیل انتصاب دکتر توفیقی و میلی منفرد در وزارت علوم را اعلام کرد، این در حالی است که نمایندگان کمیسیون آموزش برای پاسخگویی نسبت به این موضوع روز سه شنبه از او دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، روز گذشته عبدالوحید فیاضی سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در واکنش به انتصاب جعفر میلی‌منفرد و جعفر توفیقی در وزارت علوم واکنش نشان داد. او دراین باره به خانه ملت گفت: اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس انتقاداتی نسبت به انتصابات اخیر وزیر علوم، تحقیقات و فناوری داشتند از این رو از رضا فرجی‌دانا برای حضور در کمیسیون و توضیحاتی در این باره دعوت شد. نمایندگان به دلیل انتصاب توفیقی و میلی‌منفرد در بدنه وزارت علوم از وزیر برای حضور در جلسه بعدی کمیسیون دعوت کردند.

اما امروز رضا فرجی دانا، وزیر علوم در حاشیه مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان امور دانشجویان، دلیل انتصابات خود را در جمع خبرنگاران اعلام کرد.

وی گفت: نمی خواستیم در ستاد وزارت علوم با توجه به برنامه های ارائه شده در مجلس رکود ایجاد شود. چندین تن از مسئولان وزارت علوم تغییر کرده بودند و لازم بود از دوستانی که مفید فایده بودند بخواهیم در سمت های جدید فعالیت کنند.

فرجی دانا گفت: از تمام دوستانی که در وزارت علوم منشا خیر بوده اند تشکر کردیم و لازم است مدیران دیگر هم تعیین تکلیف شوند.

وزیر علوم درباره انتصاب معاون فرهنگی گفت: در روزهای آینده رایزنی هایی در خصوص تغییر معاون فرهنگی وزارت علوم صورت می گیرد و به زودی اعلام می شود.

47232

مطالب مرتبط

مطالب مرتبط

نظر شما در مورد " فرجی‌دانا دلیل انتصابات توفیقی و میلی‌منفرد را اعلام کرد: نمی‌خواستیم در وزارت علوم رکود ایجاد شود " چيست ؟

یک دیدگاه

اشتراک گذاري در :